Denizli Su Arıtma ServisiDenizli'ye bağlı ilçelerden tek ve ilk ilçemizde bulunmaktadır. Su arıtma cihazlarına çuvalla paralar vermeden bize danışın. Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kale ilçesine 30 bin kişi kapasiteli atık su arıtma tesisi projesini hayata geçirecek. Yumuşak bir bez ve sabunlu su kullanılarak temizlenmeli ve kurulanmalıdır. KVK Kanunu kapsamında, her bir Eczacıbaşı Topluluğu Kuruluşu, kendi iş ve çalışmaları özelinde, bizzat veri sorumlusu” olup, Politika'daki bilgi ve ilkeler tüm Eczacıbaşı Topluluğu Kuruluşları için geçerlidir.

Su Arıtma Sistemleri, Su Yumuşatma Sistemleri, Tuz - Soda Otomasyon Sistemleri, Atık Su Arıtma Sistemleri , Filtrasyon Sistemleri ve Dezenfeksiyon Sistemleri gibi Birçok Alanda Uzman Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz. Dolayısıyla tüzel kişilere ilişkin bilgilerin işlenmesi Kanun kapsamında değildir.

Kemiklerimizde bile %20 oranında su bulunmaktadır. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri rekabetçi fiyatlarla kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. Türkiye'nin 81 ilinde 5.700'ü aþan maðazamýz, 24 daðýtým merkezimiz ve 25.000'e ulaþan çalýþanýmýzla, müþterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamýna yakýnýný tek yerden” ve evlerine en yakýn noktadan karþýlamalarýný saðlýyoruz.

Toplantıda Başkan yardımcıları Mahmud Güngör, Mustafa Gökoğlan, Nilgün Ök ve Aytaç Turgut, GEKA Genel Sekreteri Mehmet Aydıner ve çok sayıda davetli de hazır bulundu. Denizli'nin tüm semtlerine servis araçlarımızla birlikte deneyimli ustalarımız yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir.

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir kent bırakmak adına yatırımlarımız devam ediyor. Vakko Patisserie markamızın Esenyurt Akbatı AVM'de açılan yeni Kiosk şubesi için "Servis Elemanı" unvanı ile çalışma arkadaşı arıyoruz. En son yayınlanan 2017 yılı Türkiye İhracatçılar Meclisinin Türkiye'deki ilk 1000 ihracatçı firması su arıtma cihazı araştırmasında ilk 500 firmanın içinde yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *